Strona 1 z 1

Dobry dentysta z doświadczeniem w Radomiu

: 23 maja 2016, 10:07
autor: tomaszkowal
Cześć, szukam dobrego dentysty w Radomiu. Poprzedni stomatolog jak leczył mi zęba to pozostawił kawałek ułamanego wiertła w zębie. Oczywiście po jakimś okresie ząb dał o sobie znać. Z tego co dowiedziałem się z wyszukiwarki, można to usunąć za pomocą mikroskopu. Czy ktoś orientuje się, który dentysta wykonuje tego rodzaju zabiegi w Radomiu? Nie chce usuwać zęba i wstawiać implanta w jego miejsce. Każdy ma świadomość że są to bardzo duże koszty i o wiele większy ból i okres leczenia.

podobne tematy:

Solidny dentysta z doświadczeniem z Radomia

: 23 maja 2016, 11:02
autor: tomaszkisiel
Witaj, z tego co mówisz to masz niezły problem. Jest jedna przychodnia, która posiada dobrych specjalistów: http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom . Możesz tam zadzwonić, ale nie wiem czy posiadają taki sprzęt. Pierwszy raz o czymś takim czytam, a leczyłem już sporo zębów. Mam także już dwa implanty i nigdy nie miałem takich kłopotów jak ty. Życzę dużo szczęścia, bo wiem co to chore zęby. Trzymaj się.

podobne tematy:

Sprawdzony dentysta z doświadczeniem z Radomia

: 23 maja 2016, 11:06
autor: adampiszczek
Witaj. To ten stomatolog nie wiedział, że mu się wiertło złamało. Pozostawił go w dziurze i założył plombę? Jak tak, to powinieneś zrobić mu sprawę w sądzie.

podobne tematy:

Rzetelny stomatolog z doświadczeniem w Radomiu

: 23 maja 2016, 11:09
autor: tomaszkowal
Dzień dobry. Dokładnie jest tak jak piszesz. Dopiero u kolejnego stomatologa dowiedziałem się o tym zdarzeniu. Szkoda gadać na temat tamtego człowieka. Partacz jakich mało.

podobne tematy: