Potrzebuje pielęgniarki do wizyt w domu pacjenta

Rozmowy na każdy temat
tomaszkowal

Potrzebuje pielęgniarki do wizyt w domu pacjenta

Postautor: tomaszkowal » 23 maja 2016, 11:36

Cześć, poszukuje sympatycznej pielęgniarki, która dojeżdża do mieszkań. Potrzebuję ją na dłużej do pomocy w opiece nad moją babcią. Nigdy nie byłem zmuszony korzystać z usług takich osób, więc jestem całkowicie zielony w tym temacie. Tak, więc będę wdzięczny za pomoc w znalezieniu pielęgniarki oraz informacje jakie są koszty za ich pomoc.

podobne tematy:
adamniczyj

Szukam położnej oferującej wizyty domowe

Postautor: adamniczyj » 23 maja 2016, 13:07

Cześć, na sam pierw powinieneś rozpocząć poszukiwania w Internecie. Tu jest pierwszy lepszy portal, który posiada bazę położnych z twojej okolicy: http://polecamspeca.pl/pielegniarka-i-polozna . Ludzi, którzy oferują usługi w tej branży jest bardzo dużo w każdym mieście. Wystarczy troszkę chęci i poszukać. Jeżeli już nikt z powyższej witryny www nie będzie Ci odpowiadał to zawsze możesz podjechać do przychodni i porozmawiać z salowymi. Na pewno znajdą się chętne pielęgniarki aby dorobić po pracy. Państwowo ci ludzie nie zarabiają majątku i bez problemu podejmują się dodatkowej pracy.