Strona 1 z 1

Czy ktoś ma pojęcie ile mogą kosztować takie lady recepcyjne do motelu?

: 24 maja 2016, 12:43
autor: tomaszkowal
Witajcie, wyszukałem w internecie bardzo ciekawe projekty lad do recepcji: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne i jestem ciekaw ile mogą kosztować takie cuda jak na tym obrazku Obrazek . Jestem fanem takich rozwiązań, ale boję się iż są one nie na moją kieszeń. Nie chcę dzwonić do firmy i się zbłaźnić. Dlatego prośba do znawców tematu o jakieś widełki cenowe za tego rodzaju lady do recepcji.

podobne tematy:

Czy ktoś się orientuje za ile można nabyć takie lady recepcyjne do hotelu?

: 24 maja 2016, 13:12
autor: tomaszkisiel
Dzień dobry, bardzo fajna strona internetowa. Projekty tej firmy są jeszcze lepsze niż na fotografii umieszczonej na forum. Jeśli wykonują zlecenia dla tak wielkich korporacji to za pewne do najtańszych się nie zaliczają. Lecz nie mam pojęcia dlaczego nie wyślesz do nich zapytania ofertowego. Napiszesz co ci trzeba i prosisz o ofertę cenową. Tak będzie najprościej. Dużo firm tak robi, dlaczego nie ty.

podobne tematy:

Czy ktoś wie ile mogą kosztować takie lady recepcyjne do zajazdu?

: 24 maja 2016, 13:16
autor: adamniczyj
Witaj, naprawdę bardzo oryginalne są ich lady recepcyjne. Nie wiem jak oni to wyceniają, lecz jakiś czas temu na innym forum spotkałem się z takim zdaniem: należy przyjąć od 3 tyś złotych za metr lady recepcyjnej. Więc posiadasz już jakiś punkt zaczepienia.

podobne tematy: