Poszukiwany dobry ślusarz do bramy wjazdowej

Rozmowy na każdy temat
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Poszukiwany dobry ślusarz do bramy wjazdowej

Postautor: adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Cześć, posiadam bramę wjazdową na posesję. Została ona montowana jakiś okres temu i wszystko działało bez zarzutu. Dopiero po kilku latach się ona zniżyła i zaczęły pojawiać się problemy z jej otwieraniem. Posiadałem już jedną brygadę ślusarzy. Coś pokręcili, nasmarowali i skasowali pieniądze. Brama otwierała się dobrze przez kilka miesięcy i kłopot znowu się pojawił. Dlatego znów jestem na etapie szukania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś zna jakieś dobre firmy z tej strony?

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Szukam sprawdzonego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

Postautor: mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:54

Witaj, posiadałem zbliżony kłopot z bramą wjazdową. Nie chcę Cię martwić, lecz naprawa jej nie jest taka prosta. Jak poprzedni ślusarze ją niewłaściwie zamontowali to będziesz zmuszony jeszcze raz od początku zrobić. Inna sprawa to dopasowana wysokość wózków, po których brama się przesuwa. Brama powinna mieć zapas luzu od kostki brukowej. Mniej więcej 10 cm wystarczy w zupełności. Jeśli te rzeczy będą poprawnie wykonane to nie będzie kłopotów z funkcjonowaniem bramy przez wiele lat. Jeżeli pytasz o ludzi z tego portalu internetowego to nie pomogę.

podobne tematy:

Wróć do „Paplanina”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości