Potrzebuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

Rozmowy na każdy temat
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Potrzebuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

Postautor: tomaszkowal » 31 maja 2016, 9:58

Dzień dobry, poszukuje autoryzowanego serwisu AGD w mieście Kraków. Mam kłopot z moją pralką, która od jakiegoś czasu nie działa prawidłowo. Ustawiam program, który ma trwać około godziny. Urządzenie zaczyna prać i po jakimś czasie wyświetlają się dziwne komunikaty na wyświetlaczu. Czuję, że mógł popsuć się programator w pralce. Dlatego moje pytanie o uczciwych fachowców z mojego miasta.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Potrzebuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

Postautor: mariuszbyk » 31 maja 2016, 10:04

Dzień dobry, czy brałeś pod uwagę firmy z tego portaluinternetowego: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Znajdziesz tam masę osób, które oferują serwis AGD. Ciężko jest podać konkretne namiary na serwis. Każda z firm specjalizuje się w pralkach konkretnych producentów. Ten, który właściwie naprawi pralki Bosha, może już gorzej wypaść przy pralkach Samsunga. Tak, więc zostaje tylko skontaktować się z serwisami AGD. Dowiedzieć się, która posiada akredytacje dla urządzenia Twojej firmy i oddać do nich urządzenie.

podobne tematy:
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Potrzebuje autoryzowanego serwisu AGD w mieście

Postautor: marekwirazka » 31 maja 2016, 10:09

Witaj, jak widziałeś serial Usterka w TVN to będziesz wiedział o czym piszę. Porządny serwis to nie zawsze ten , który się ceni. Jest wielu serwisantów, którzy robią dobrze za rozsądne pieniądze. Poczytaj najlepiej opinie w wyszukiwarce na temat serwisów z twojej okolicy.

podobne tematy:

Wróć do „Paplanina”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości