Czy warto pisać unikalny opis dla wpisu na tego rodzaju portalach?

Rozmowy na każdy temat
krzysiekwolski

Czy warto pisać unikalny opis dla wpisu na tego rodzaju portalach?

Postautor: krzysiekwolski » 31 maja 2016, 10:19

Witam, ostatnio zająłem się pozycjonowaniem swojej witryny w wyszukiwarkach internetowych. Jako zaczynający pozycjoner mam dużo pytań i wątpliwości. Najważniejsze pytanie to skąd brać odnośniki do promowanej strony internetowej. Zdaję sobie sprawę, iż w Internecie jest dużo materiałów z zakresu pozycjonowania stron, lecz mało jest tam konkretów. Następna sprawa to jak sprawdzić czy odnośnik jest wartościowy czy szkodliwy? Oraz 3 pytanie, czy umieszczając wpis do takiego rodzaju serwisów http://polecamspeca.pl/naprawa-rtv-i-dvd trzeba pisać unikalne opisy? Wiele mi z tym czasu schodzi aby napisać do każdego portalu nowy tekst, więc stwierdziłem że będę umieszczał wszędzie ten sam. Nie mam pojęcia czy dobrze robię?

podobne tematy:
lukaszgos

Czy warto przygotowywać unikalny opis dla wizytówki na tego typu stronach?

Postautor: lukaszgos » 31 maja 2016, 10:23

Witaj. Każdy z nas się uczył, dlatego postaram ci służyć radom. Po pierwsze nikt nie poda ci spisu miejsc, gdzie jesteś w stanie umieścić swój link. Upubliczniona lista po krótkim czasie nie ma już mocy i nie ma sensu umieszczać tam linków. Odnośniki jesteś w stanie pozyskać z różnego rodzaju katalogów, ogólnodostępnych serwisów umożliwiających prowadzenie bloga i innych stron, które umożliwiają utworzenie profilu. Wartościowy odnośnik to taki, który trudno pozyskać. Jeśli widzisz tysiące linków do innych witryn to takie miejsce nie jest dobre. Jeśli chodzi o pisanie niepowtarzalnych opisów to trzeba na to poświęcić swój czas. Takie linki prędzej się indeksują w wyszukiwarce internetowej.