Wideodomofony - który zakupić?

Rozmowy na każdy temat
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Wideodomofony - który zakupić?

Postautor: tomaszkowal » 28 paź 2016, 12:29

Hej. Niezadługo muszę kupić domofon, który umieszczę w swoim nowym domu. Zastanawiam się niemniej jednak czy postawić na sztampowy domofon czy prawidłowiej kupić wideodomofon. Nie chcę niepotrzebnie wydawać pieniędzy, lecz jednocześnie zależy mi na zachowaniu bezpieczeństwa. Mam dwójkę dzieci, jakie wielokrotnie podnoszą domofon i wpuszczają gości, wskutek tego bodaj odpowiedniej by było gdyby widziały kto dzwoni - chodzi o coś jak wideodomofony https://opolskiebhp.co.pl ? Nie jestem jednakże pewny czy to ma sens. Proszę o pomoc figury posiadające takie wideodomofony.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2022, 10:50 przez tomaszkowal, łącznie zmieniany 1 raz.
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Wideodomofony - który zakupić?

Postautor: mariuszbyk » 28 paź 2016, 12:37

Dzień dobry. Ostatnimi czasy sama stałam przed wyborem zakupu domofonu i także nie wiedziałam co wybrać. Zdecydowaliśmy jednakże wspólnie z mężem, że wideodomofon jest o dużo korzystniejszy. Po pierwsze takie urządzenia nie kosztują dużo więcej aniżeli szablonowe domofony, a jakkolwiek prawidłowiej dołożyć parę groszy do czegoś co ma służyć nam przez wiele lat. Dla nas najistotniejsze jest, że zauważamy kto dzwoni, w związku z tym dzieci są w pełni bezpieczne. Poszukaj rzetelnego oraz właściwego modelu, a nie powinieneś żałować własnego wyboru.

podobne tematy:

Wróć do „Paplanina”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości