Wspomnienia, które udokumentuje fotograf dziecięcy

Rozmowy na każdy temat
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wspomnienia, które udokumentuje fotograf dziecięcy

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 12:58

Hej. Ostatnimi czasy urodziłam pierwsze dziecko. To ładny chłopczyk, który jest zdrowy oraz ładnie rośnie. Jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwi, wobec tego pomyśleliśmy o upamiętnieniu tych chwil. Maluszek ma cztery miesiące oraz jest grzeczny, wobec tego myślę, że nie byłoby problemu w trakcie sesji. Jednakże zastanawiam się czy to stosowny pomysł, a może po prostu mój wymysł? Cz ktoś korzystał z takich usług u fotografa? Interesuje mnie również jakim sposobem przebiega taka sesja. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.

podobne tematy:
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wspomnienia, jakie uwieczni fotograf dziecięcy

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 13:06

Cześć. My jesteśmy świeżo po takiej sesji. Odbywała się ona wczoraj. Moja córeczka ma trzy miesiące oraz jest czasem kapryśna, jednak daliśmy wskazówkę. Sesja przebiegła bez pośpiechu, bo fotograf dziecięcy http://www.elefantti.pl był niesłychanie wyrozumiały. Znalazł się, wobec tego czas na karmienie oraz przewijanie. Spędziliśmy wspólnie trzy godziny oraz nie żałuję. Fotografii jeszcze nie widziałam, jednak myślę, że wyjdą wybitnie fajnie. Polecam Tobie skorzystanie z takiej oferty, ponieważ tak jak zauważyłaś zezwoli to uchwycić bardzo istotne oraz ulotne chwile z waszego życia. Pozdrawiam.

podobne tematy:

Wróć do „Paplanina”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości