Dobry salon masażu w Warszawie

Rozmowy na każdy temat
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Dobry salon masażu w Warszawie

Postautor: tomaszkowal » 09 sty 2017, 13:50

Cześć. Mam problemy związany kręgosłupem i szukam sprawdzonego salonu masażu w Warszawie, który świadczy masaż leczniczy. Wykonuje siedzący tryb pracy, który znacząco obciąża kręgosłup. Niedawno byłem także z tym u lekarza w przychodni i potwierdził mojej obawy. Zmiana trybu pracy i brak kłopotów z kręgosłupem, lub znalezienie salonu masażu, który będzie skutecznie przeciwdziałał temu problemowi. Z roboty nie jestem w stanie się zwolnić, więc zostaje mi tylko salon masażu w Warszawie. Czy jesteście w stanie coś polecić? Salonów masażu w Warszawie jest wiele, lecz jak znam życie tylko niektóre oferują masaże lecznice na dobrym poziomie.
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Certyfikowany gabinet masażu w Warszawie

Postautor: mariuszbyk » 09 sty 2017, 13:54

Dzień dobry. Wiem dokładnie jaki posiadasz kłopot. Tak samo miałem problemy z kręgosłupem i byłem zmuszony do skorzystania z usług salonów masaży. Dobry salon masażu - Warszawa to Relax Mind Body. Masują tam naprawdę dobrzy masażyści, którzy znają się na rzeczy. Ja przeważnie wybieram masaż leczniczy, który wg mnie najlepiej wpływa na bolączki związane z moim kręgosłupem. Także ceny w tym salonie masażu są konkurencyjne w porównaniu do innych gabinetów w stolicy. Tak, więc warto. Oprócz masażu powinieneś zastanowić się nad jakimś sportem. Może bieganie lub zakup jakieś bieżni do mieszkania? To także pomaga.

Wróć do „Paplanina”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości