Czy warto umieścić reklamę na takiej stronie?

Rozmowy na każdy temat
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Czy warto umieścić reklamę na takiej stronie?

Postautor: lukaszgos » 19 maja 2016, 12:11

Cześć, jestem krawcem z wieloletnim doświadczeniem. Zaczynałem jeszcze pracę za czasów poprzedniego ustroju. Teraz interes kręci się o wiele gorzej. Nie znam się za bardzo na Internecie. Natomiast mam możliwość za darmo dać reklamę na takim portalu internetowym https://bipgov.pl/2022/06/17/gdzie-nabyc-wyjatkowe-panele-szklane-warszawa-tak-aby-dobrze-pasowaly-w-naszym-domu ale nie mam pojęcia czy w ogóle mi to przyniesie korzyści. Promocja niby jest bezpłatna, ale jaką korzyść ja będę z tego miał? Jak to w ogóle wygląda?

podobne tematy:
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy warto dodać ogłoszenie na takiej stronie?

Postautor: adamniczyj » 19 maja 2016, 12:39

Witaj, jeśli jesteś w stanie gdziekolwiek dać za darmo reklamę to się nawet nie zastanawiaj. Przecież reklama jest dźwignią handlu. Bez niej nie będziesz miał zamówień. Rozumiem, że pamiętasz jeszcze czasy komuny, lecz teraz jest całkiem inaczej. Sprawdź ile na tym portalu jest krawców. Przecież ludzie szukają teraz praktycznie w Internecie. Jak nie ma tam twojej firmy to nie zarobisz. Inne firmy przejmują twoich potencjalnych klientów. Więc nie zastanawiaj się dłużej i daj tam swoją reklamę. Tylko zyskasz.

podobne tematy:

Wróć do „Paplanina”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości