Budzetowe strony internetowe Warszawa

Rozmowy na każdy temat
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Budzetowe strony internetowe Warszawa

Postautor: lukaszgos » 03 gru 2017, 16:21

Czy tanie strony internetowe to obecnie właściwy wybór dla przedsiębiorcy?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Na początku kwestię tanich stron internetowych trzeba rozpatrzyć w kilku płaszczyznach. Pierwsza sprawa to określenie pojęcia niedrogie strony internetowe. Od tego będzie zależało dalsze rozważanie w temacie budowania niedrogich stron internetowych dla firm. Dla jednych tania strona internetowa będzie oznaczała, wykonanie strony internetowej do 500 zł. Natomiast dla innej osoby będzie to całkiem inny rząd wielkości, który będzie oscylował w graniach 2000 zł. Jak widzimy rozbieżność cenowa jest znaczna. Więc nie można jasno i dokładnie powiedzieć czym są nisko budżetowe strony internetowe dla firm.

Natomiast łatwo to zweryfikować sprawdzając oferty firm w wynikach wyszukiwarki. Poprzez to jesteśmy wstanie sprawdzić ofertę wykonawców, którzy tworzą strony internetowe. Więc do dzieła i wpiszmy wybraną przez nas frazę tanie strony internetowe aby dowiedzieć się na jakie oferty zaprojektowania strony internetowej możemy liczyć w budżecie od 500 do 2000 zł. Wybierając parę firm i wysyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie zaprojektowania strony internetowej dostaniem klarowny obraz sytuacji. Warto wybrać do porównania kilka firm z odleglejszych wyników wyszukiwarki. Wtedy przekonamy się jak to wygląda także u tańszych wykonawców, które budują strony internetowe w Polsce.

Jak już otrzymamy oferty na zbudowanie strony internetowej to powinno się wykonać ich zestawienie. Zestawienie musi posiadać koszt zbudowania strony internetowej, zakres usług oraz technologię zaprojektowania strony internetowej przez wykonawcę. Kierując się tylko kosztem wykonania strony internetowej, zestawienie ofert będzie mało miarodajne. Zazwyczaj oferty wykonania strony internetowej za kilkaset zł będą oparte o darmowe CMS i ogólnodostępne szablony graficzne. Tego rodzaju strony internetowe to zazwyczaj słaby pomysł na reklamę w Internecie. Po pierwsze dostaniemy szablonowy projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie zaprojektowana na darmowym silniku, który jest podatny na masowe ataki. Lepszą koncepcją jest wybranie trochę droższej oferty na zaprojektowanie strony internetowej, która będzie posiadała indywidualny szablon graficzny strony oraz autorski CMS. Tego rodzaju strony internetowe są o wiele lepsze.

Wróć do „Paplanina”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość